• Innovation distinguishes between a leader and a followerSteve Jobs

Zespół

ROGER LA SALLE

“Roger’s innovation clusters are the way to embed innovation into your business as a process that routinely delivers ground breaking innovation”

Inżynier, przedsiębiorca, właściciel innowacyjnych firm, guru innowacji. Uznany międzynarodowy ekspert w dziedzinie innowacyjnego biznesu, mówca, wykładowca i trener. Autor metody rozwoju innowacyjnego i kreatywnego myślenia w organizacji Matrix Thinking™

Autor wielu książek, artykułów i tekstów na blogach z zakresu innowacji w organizacji m.in. „Think New” czy „Think Next”. W roku 2004 Roger La Salle został powołany na stanowisko Chair of Innovation w prestiżowym Queens University w Belfaście.

W 2010 roku licencja Matrix Thinking® została wykorzystana w jednej z największych na świecie firm doradczych Deloitte, we wszystkich oddziałach pod nazwą “Deloitte Innovation Academy”. Konsultant australijskiej telewizji w programie „the New Inventors”

WYBRANE PUBLIKACJE

„THINK NEW” (2002) Roger La Salle
A structured road map for product innovation incorporating „La Salle Matrix Thinking”© and the „La Salle Innovation Matrix”©

„THINK NEXT” (2004) Roger La Salle
A structured road map for Opportunity capture incorporating the „La Salle Opportunity Matrix”©

„THINK AGAIN” (2008) Roger La Salle
A structured roadmap for process Innovation. Innovate your processes and harvest untouched wealth

“INNOVATE OR PERISH” Roger La Salle
A structured approach for innovation in the services sector, including metrics for service efficiency. Also includes a method to develop problem specific thinking matrices

Rekomendacje
 • …the best speaker we have ever had…

  Mr. Leigh Hepburn, President Australian Inventors Association

 • …inspirational, a great presentation…

  Mr. James Yong, Sales Manager, lsolectra Far East, Singapore

 • l have seen them all, the La Salle method is… fantastic

  Mr. Barry Donald, Managing Director Albany

GRZEGORZ MACIASZEK

Absolwent psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Language Department BeiJing University w Pekinie – psycholog społeczny, trener, coach. Dyrektor zarządzający w La Salle Matrix Thinking Poland. Specjalista w dziedzinie psychologii biznesu, psychologii twórczości i innowacyjności. Trener z wieloletnią praktyką w Polsce i za granicą, popartą doświadczeniem zawodowym w działach handlowych i szkoleniowych polskich firm i międzynarodowych korporacji. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie HBO Polska. Przez ponad 7 lat był dyrektorem Instytutu Badań i Analiz Menedżerskich IBAM, gdzie odpowiadał za wartość merytoryczną prowadzonych projektów. Jest autorem wielu nowatorskich metod diagnozy menedżerskiej i biznesowej, w tym m.in. „Affiliate Survey – Badanie zadowolenia ze współpracy partnerów biznesowych” i „Badanie Aspiracji Zawodowych”.

Rekomendacje
 • It is with pleasure that we recommend Grzegorz and the services of La Salle Matrix Thinking Poland – method of innovative thinking and development of innovative products.

  Hubert Drabik, Director, Media Distribution Sony Pictures Television Networks CE

GRZEGORZ ALBRECHT

Doradza strategicznie właścicielom i zarządom firm wykorzystując strategie start-up. Specjalizuje się w innowacji w marketingu i sprzedaży. Wprowadza na polski rynek koncepcję intrapreneurship – przedsiębiorcy wewnętrznego, systemu zarządzania innowacją w firmie. Ma szerokie doświadczenie z pracy w zespołach marketingu (product i marketing management m.in. w ASUS) oraz jako przedsiębiorca (współtwórca i udziałowiec 6 firm m.in. telewizja TVR). Przez ponad 12 lat zrealizował projekty dla >100 firm m.in. Bank Pekao SA, Intel czy Novartis. Jako mentor w AIP doradza debiutującym przedsiębiorcom. Występuje publicznie na konferencjach branżowych organizowanych przez IDG, Puls Biznesu czy Employer Branding Institute. Studiował język dla mediów na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Rekomendacje
 • Greg is an intelligent business manager with the great ability to manage the multiple programs…

  Wan-ting Yang, Industry Manager at Google – Tech (Global Account)

 • Beside professionalism I highly admire Grzegorz’s communication skills which made cooperation be pure pleasure for both parties

  Anna Janas, Marketing Director at Cisco Systems Poland

 • Working with Grzegorz is not only comfortable (because of his reliability) but also interesting. He is broad minded which helps to bring new ideas to our IT reality

  Juliusz Kornaszewski, PR Manager Central and Eastern Europe at Intel Corporation

PAWEŁ PRZYBYSZEWSKI

Paweł Przybyszewski jest brokerem technologii i popularyzatorem polskiej nauki. W Business Technology Progress jako ekspert ds. transferu technologii specjalizuje się w kompleksowej analizie technologii, ocenia projekty innowacyjne/ technologiczne pod kątem potencjału komercjalizacji i atrakcyjności inwestycyjnej, pośredniczy w pozyskiwaniu technologii współpracując bezpośrednio z wynalazcami i inwestorami. Aktywny w polskim i międzynarodowym środowisku R&D, doświadczony coach i doradca z zakresu transferu technologii, ochrony i przenoszeniu praw własności intelektualnej, aplikacji biznesowej nowych produktów na rynek i możliwości ich finansowania.

Rekomendacje
 • Miałam przyjemność pracować z Pawłem Przybyszewskim podczas prac nad Paktem dla Nauki koordynowanym przez wspaniały zespół Obywateli Nauki. Paweł to wyjątkowa osoba z dużą interdyscyplinarną wiedzą w obszarze rozwoju biznesu nowych technologii, pasją, otwartością na ludzi, umiejętnością i chęcią dzielenia się wiedzą.

  Patrycja Radek, Wicedyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu, Wrocławskie Centrum Badań EIT+

 • Paweł Przybyszewski jest bardzo wartościowym partnerem i do dyskusji i do przedsięwzięć wokół innowacyjności i przedsiębiorczości. Ma niespożyte zasoby dobrej energii, ma świadomość zmian zachodzących w gospodarce i technologiach, wielką wiedzę, co w tej sprawie należy robić, a przede wszystkim ma umiejętność zarządzania tymi zmianami.

  Iwona Bartczak, partner wydawnictwa Business Dialog, szefowa Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

Nasz zespół
Grzegorz Maciaszek

Grzegorz Maciaszek
Paweł Przybyszewski

Paweł Przybyszewski
Grzegorz Albrecht

Grzegorz Albrecht
Roger LaSalle

Roger LaSalle